ARTE x MOOOI

Po první úspešné spolupráci Arte a Moooi, která sklidila úspěch tapetami s vyhynulými zvířaty, přichází Arte s novou kolekcí MOOOI TOKYO BLUE.

Pět exkluzívních designů, vyráběných různými technikami, jsou inspirovány starověkou kulturou a krásnou japonskou přírodou.

První design je textilní tapeta z denimu s barevnou výšivkou. Výjev zobrazuje hravou scénu rodiny makaků koupajících se v horkých pramenech na úpatí japonských hor.

Druhý design zobrazuje třešňové květy a přímé linky vytvářející minimalistický dojem, tato monotónní 3D tapeta je vyrobená z denimové nebo plstěneé vlny a vyzařuje klid.

Dopřejte svým očím velkolepý západ slunce. Tato tapeta třetího vzoru v kolekci je vyrobená z juty a rafie, která ctí starověké japonské podlahové řešení tkaných rohoží, zobrazuje abstraktní mraky, které jsou pomalu unášeny, zatím co den ustupuje noci.

Čtvrtý design je vytvořený z dřevěné dýhy a připomíná vlny oceánu. Představuje štěstí, sílu a odolnost.

Pátý a nejvýraznější design kolekce je vytištěný na měkké sametové látce s denimovými texturami. Zobrazuje svěží les, který překypuje životem a pohybem. Při podrobnějším prozkoumání, je možné mezi množstvím exotických květů objevit makaka oblečeného v tradičních japonských oděvech - kimonech.

Tak, který z těchto designů je Vás favorit?

Kontaktný formulár

x