arrow-bottom

DEKORATIVNÍ LIŠTY

Lišty belgického výrobce ORAC DECOR jsou vhodné pro moderní i klasické interiéry, je jen na vás, jaký typ si vyberete. Jsou vyrobeny z lehkého, pevného a odolného duropolymeru. Tyto dekorativní lišty mají několik výhod - snadno se instalují, jsou odolné proti nárazu a vodě. Další výhodou je, že jsou přetíratelné, po instalaci a přemalování na barvu interiéru s ním krásně splynou. Typy flex jsou flexibilní a mohou se přizpůsobit atypickým zaoblením prostoru. Instalaci zajistíme profesionály.

V našem showroomu máme vzorky jednotlivých lišt i katalogy produktů, takže se vám pokusíme splnit každý z vašich požadavků.

main-img

PODLAHOVÉ LIŠTY

Podlahové lišty v každém interiéru elegantně spojují podlahu se stěnou. Dokážou prostor opticky zvětšit nebo zamaskovat kabeláž. Tyto dekorativní lišty Orac Decor nabízí designové řešení, ale i ekonomické varianty. Každý si mezi nimi najde ten správný typ, protože má různé modely, formáty a styly od jednoduchých, rustikálních, velkých nebo menších, nápadnějších a dekorativních až po diskrétní. Vybrané typy mohou i překrývat původní soklové lišty.

Všechny podlahové lišty jsou vyrobeny z tuhého duropolymeru, díky kterému jsou odolné vůči mechanickému poškození, voděodolné a mimořádně lehké.

main-img

STROPNÍ LIŠTY

Stropní dekorativní lišty tvoří estetický přechod mezi stěnou a stropem. Výběr pro každý interiér zajistí řada stylů, od moderních až po klasické, jednoduché a okrasné. Instalace bude zajištěna zkušeným odborníkem.

Jsou ideální pro renovaci, pružné profily také skryjí zakřivené nebo nerovné povrchy. Mohou také vyřešit estetické překrytí záclonových kolejnic.

Samozřejmostí je přetíratelnost jakoukoli barvou, kterou si zvolíte v interiéru.

main-img

LEMOVACÍ LIŠTY

Chcete-li evokovat atmosféru majestátního zámku nebo krásné dobové vily, můžete tak okamžitě učinit pomocí lemovacích lišt ORAC DECOR, které jsou k dispozici ve všech velikostech, tvarech a stylech. Mnoho z nich je také k dispozici ve flexibilní verzi, takže se dají použít na zakřivených stěnách a stropech. 

Každá dekorativní lišta vytváří nekonečné množství kombinací pro váš prostor, vyberte si tu správnou pro váš interiér.

Kontaktný formulár

x