arrow-bottom

DOPLŇKY

Ačkoli nejsou nejdůležitější součástí interiéru, správný výběr interiérových doplňků podtrhne konečný charakter prostoru. U nás najdete širikou škálu doplňků - můžete si vybrat dekorativní polštář se vzorem nebo ozdobným lemováním, střapcové nebo magnetické úchyty pro doladění celkového vzhledu závěsu v interiéru nebo přehoz na postel, který vám ušijeme na míru podle vašich představ. Reálné vzorky umíme nakombinovat přímo v našem showroomu. 

Neváhejte a vyberte si u nás.

main-img

DEKORAČNÍ POLŠTÁŘE

Ozdobné polštáře šijeme na míru každému zákazníkovi, doplňujeme již vybranou tapetu nebo ozdobné závěsy a doladíme váš interiér do posledního detailu. Klasický a moderní design, geometrický i rostlinný motiv, výrazné, pastelové nebo tlumené barvy, látek na výběr je široká škála.

Polštář můžeme oživit obšitím speciálním lemováním, abychom vytvořili vyjímečný unikát.

main-img

ÚCHYTY, STŘAPCE A LEMOVÁNÍ

Rozsáhlý výběr špičkových doplňků Houlès Paris a Héraud Rubans, které jsou propracovány do nejmenších detailů v podobě úchytů, střapců a lemování, jsou vhodné nejen pro klasické interiéry, stále více je můžeme využívat i v moderních interiérech. Moderní kolekce úchytů obvykle obsahují grafické umělecké vzory.

Uchycení tímto funkčním doplňkem slouží nejen jako ozdoba k doladění interiéru, ale také zajišťuje větší pronikání světla do místnosti, zejména v menších prostorách. Úchyty na závěsy ušijeme také z látky, kterou si vyberete na závěs, takže příjemně splyne s barvou závěsu.

main-img

PŘEHOZY NA MÍRU

Přehozy šijeme na základě výběru látky a rozměrů přímo na míru každému klientovi. Na výběr jsou látky téměř hotových přehozů, které není třeba podšít, ale pouze obšít zajímavým lemováním.

Portfolio látek pro přehozy obsahuje širokou škálu vzorů a materiálů. 

Kontaktný formulár

x