arrow-bottom

KOBERCE

Kusové koberce jsou nedílnou součástí našich interiérů již několik set let. Dnes mají hlavně estetickou funkci, můžeme s nimi jakoukoli místnost oživit, zpříjemnit, zútulnit a zateplit. V našem portfoliu najdete exkluzivní, moderní a klasické designy, příjemné svěží barvy, různé velikosti a přírodní kvalitní materiály od renomovaných evropských výrobců - dánského LINIE DESIGN a francouzkého NOBILIS. 

Přijďte si k nám vybrat koberec, který dodá vašemu interiéru dokonalou atmosféru.

main-img

LINIE DESIGN

Jedná se o dánskou společnost založenou v roce 1980. Zabývá se vývojem a výrobou kvalitních ručně tkaných koberců, které jsou známé především svou originalitou, kvalitou a jednoduchostí. Jsou navrženy předními renomovanými skandinávskými designéry a vyráběny specializovanými tkalci podle autentických tradičních řemesel. Všechny designy zahrnují severský vzhled - čistý, harmonický a moderní zároveň. Designové kousky jsou v rafinovaných nestárnoucích elegantních barvách a jsou vyrobeny z vynikajících materiálů nejvyšší kvality a zdravotně nezávadné.

https://www.liniedesign.com/

 

main-img

NOBILIS

Je francouzká společnost založená v roce 1928. Nobilis je synonymem pro atributy, jako je vznešený, vynikající nebo mající dobrý vkus. Špičková kvalita ručně vyráběných koberců a textílií je založena na francouzké tradici a eleganci. Jsou zároveň navrženy tak, aby byly vzájemně kombinovatelné. Najdeme zde design v rafinovaném klasickém provedení nebo ležérním moderním stylu. Je jen na vás, který z nich si vyberete.


https://nobilis.fr/en/c/products/rugs/

Kontaktný formulár

x