paris-deco-off-2022-00-1-

PARIS DÉCO OFF 2O22

Po roční pauze se světu opět otevřely brány výstavních prostorů v Paříži. Novinky světoznámých značek z oblasti tapet, bytového textilu, doplňků, nábytku a svítidel si letos účastníci mohli prohlédnout v průběhu prvních jarních dní.

barva-roku-1-

VERI PERI, BARVA ROKU 2022

Nápaditost, dynamika, radost, odvaha a kreativita. To všechno zastupuje PANTONE 17-3938 Very Peri – barva roku. Letos poprvé přišel Pantone s novým odstínem pro barvu roku. Harmonická modrá oživená energetickou červenou spolu vytvořily zbrusu nový odstín.

b0056571-min-1--2-

DESIGNBLOK 2021 ŠTĚSTÍ

Téma letošního Designbloku – Štěstí, bylo doslovné i pro nás. Měli jsme skvělou příležitost být součástí této velkolepé akce a představili jsme novinku tohoto podzimu. Pohled na Toskánsko v podobě panelové textilní tapety od belgické společnosti ARTE rozzářil úsměv na nejedné tváři.

poradenstvo2

HŘEJIVÁ A OPTIMISTICKÁ KOMBINACE BAREV ROKU

Již více než 20 let společnost Pantone vybírá barvu roku pro nadcházející rok. To se týká nejen módního a reklamního průmyslu, ale také interiérového designu. Pro rok 2021 zvolila dvě inspirativní barvy - žlutou (Illuminating Yellow) a šedou (Ultimate Grey). Kombinace těchto barev je jednoduchá, ale zároveň nadčasová. Společně se doplňují, působí synergicky, elegantně a příjemně.

london-design-week-arte-2021-3-min

LONDON DESIGN WEEK 2021 LETOS I VIRTUÁLNĚ

Inspirativní událost London Design Week 2021 se konal ve dnech 17. - 21.5. Tento rok byl kromě otevřených showroomů, které lze navštívit osobně, zpřístupněn i online program, na kterém vystoupil náš belgický dodavatel a výrobce inovativních tapet ARTE.

coordonne-random-chinoiseries-7900005-1-

NOVÉ ZNAČKY V NAŠEM PORTFOLIU

Na začátku roku 2020 jsme se zúčastnili výstavy Paris Déco Off v Paříži, kde nás zaujaly dvě značky natolik, že jsme s nimi navázali spolupráci a stali se dovozci pro český trh. Jednou z nich je španělská značka výjimečných tapet Coordonné a druhou značkou, která v našem bohatém portfoliu přibyla, je francouzská značka exkluzivních tapet a textilií Nobilis.

paris-deco-off-2019-01

PARIS DÉCO OFF 2020

Vyzdobené uličky, otevřené showroomy lokálních ale i mezinárodních značek, návštěva našich dodavatelů a v neposlední řadě specifická atmosféra Paříže. Výstava Paris Déco Off je pro nás velkou inspirací, vždy se naučíme něco nového. Tento rok jsme si z Paříže kromě zážitků a vyjímečných střetnutí odnesli pro Vás, našich zákazníků, i dvě novinky.

arte-moooiwallcoveringtokyoblue-rendezvoustokyoblue-mo3010-2

ARTE x MOOOI

Po první úspěšné spolupráci Arte a Moooi, která sklidila úspěch tapetami s vyhynulými zvířaty, přichází Arte s novou kolekcí MOOOI TOKYO BLUE. Pět exkluzivních designů, vyráběných různými technikami, jsou inspirovány starověkou kulturou a krásnou japonskou přírodou.

Kontaktný formulár

x