pantone-2024-min

PANTONE FARBA ROKA 2024

Opět je zde ten čas, kdy společnost Pantone vyhlásí odstín, který bude dominovat vizuálnímu světu následující rok. Tentokrát tento status získala barva Pantone 13-1023 Peach Fuzz. Zadefinovali ji jako sametově jemný broskvový tón, jehož všeobjímající duch obohacuje mysl, tělo i duši.

navsteva-sirpi-002

NÁVŠTĚVA TOVÁRNY JANNELI&VOLPI

Teprve nedávno jsme se vrátili z návštěvy italské továrny na výrobu tapet Janneli&Volpi. Kromě samotné výroby nám ve svém showroomu odprezentovali nadcházející novinky.

vescom-protect-nemocnica-bory-001

VESCOM V NEMOCNICI BORY

Stěny tvoří velkou část interiéru budovy. Tyto velké plochy dokáží být plné nečistot, skvrn, virů či bakterií. Vinylové tapety Vescom ve verzi Protect dodávají stěnám vysokou úroveň ochrany. Lze je mnohem lépe čistit a dezinfikovat než malované stěny, což je faktor, který je obzvláště důležitý v prostorách, jako jsou nemocnice.

horustrade-paris-deco-off-2023-001

PARIS DÉCO OFF 2023

Nepřehlédnutelná událost, kde více než 120 převážně evropských značek představuje své novinky v přátelské a srdečné atmosféře Paříže. Prezentují se zde tkaniny, tapety a interiérové ​​doplňky.

horustrade-novinka-viva-magenta-pantone-2023-001

VIVA MAGENTA / BARVA ROKU 2023

„Viva Magenta 18-1750, překypuje elánem a nadšením. Je to odstín zakořeněný v přírodě, který pochází z rodiny červených barev a vyjadřuje sílu. Viva Magenta je odvážná, nebojácná a pulzující barva, jejíž nevázanost slaví radost a optimismus a píše tak nový příběh.” Leatrice Eiseman

horustrade-code-x-urquiola-001

CO.DE x URQUIOLA

Světoznámé studio Patricie Urquiola zabývající se produktovým designem a architekturou ve spolupráci s italským výrobcem Jannelli&Volpi obohatili svět tapet o surreální panely.

paris-deco-off-2022-00-1-

PARIS DÉCO OFF 2O22

Po roční pauze se světu opět otevřely brány výstavních prostorů v Paříži. Novinky světoznámých značek z oblasti tapet, bytového textilu, doplňků, nábytku a svítidel si letos účastníci mohli prohlédnout v průběhu prvních jarních dní.

barva-roku-1-

VERI PERI, BARVA ROKU 2022

Nápaditost, dynamika, radost, odvaha a kreativita. To všechno zastupuje PANTONE 17-3938 Very Peri – barva roku. Letos poprvé přišel Pantone s novým odstínem pro barvu roku. Harmonická modrá oživená energetickou červenou spolu vytvořily zbrusu nový odstín.

b0056571-min-1--2-

DESIGNBLOK 2021 ŠTĚSTÍ

Téma letošního Designbloku – Štěstí, bylo doslovné i pro nás. Měli jsme skvělou příležitost být součástí této velkolepé akce a představili jsme novinku tohoto podzimu. Pohled na Toskánsko v podobě panelové textilní tapety od belgické společnosti ARTE rozzářil úsměv na nejedné tváři.

poradenstvo2

HŘEJIVÁ A OPTIMISTICKÁ KOMBINACE BAREV ROKU

Již více než 20 let společnost Pantone vybírá barvu roku pro nadcházející rok. To se týká nejen módního a reklamního průmyslu, ale také interiérového designu. Pro rok 2021 zvolila dvě inspirativní barvy - žlutou (Illuminating Yellow) a šedou (Ultimate Grey). Kombinace těchto barev je jednoduchá, ale zároveň nadčasová. Společně se doplňují, působí synergicky, elegantně a příjemně.

Kontaktný formulár

x