arrow-bottom

POTAHOVÉ LÁTKY

Potahové látky jsou určeny pro čalounění nových i starších kusů nábytku. Jsou vhodné pro čalonění sedačky, křesla, židle a podsedáku.Pro výběr správného čalounění je důležitá vlastnost oděru textilu, která je uváděná v martindale, tzv. otáčkách. 

Existuje několik typů struktur, materiálů a designů prvotřídní kvality v zajímavých barevných provedení. Samet, satén, potištěné, strukturované, interiérové i exteriérové. Vyberte si z našich kvalitních látek vhodných na potahy. 

main-img

REZIDENČNÍ POTAHOVÉ LÁTKY

V naší nabídce máme kvalitní potahové látky od předních evropských výrobců. V různých materiálových provedeních od polyesteru až po vlnu a v mnoha designech, jako je strukturovaný, s květinovým, zvířecím, geometrickým nebo klasickým motivem.

Speciální vlastností vybraných čalounů je úprava easyclean, jsou sandno čistitelné a odolnější vůči skvrnám.

main-img

PROJEKTOVÉ POTAHOVÉ LÁTKY

Vysoce kvalitní čalouny jsou vhodné do více zatížených komerčních prostor, jako jsou hotely, kavárny nebo kancelářské prostory. Materiálně převažuje polyester, ale nabízíme také vinylové čalounění.

Projektové potahové látky mají speciální vlastnosti, jako je nehořlavá povrchová úprava FR, vysoké otáčky - martindale, vynikající odolnost a snadná údržba. Pro specifické projekty jsou k dispozici také textílie s antibakteriálními vlastnostmi.

Kontaktný formulár

x