sluzby
arrow-bottom
main-img

PORADENSTVÍ

V této oblasti máme dlouholetou tradici, díky které vám s našim širokým přehledem a obsáhlému portfoliu produktů usnadníme a urychlíme váš výběr. Využijte našich výhod, které nabízíme - odborné poradenství, mnohaleté zkušenosti, širokou škálu kvalitních materiálů a realizaci na klíč. TOPDECO zajišťuje realizaci objednávek na míru od poradenství, zaměření, přes výpočet spotřeby materiálů, až po dodávku, montáž a dekorování interiéru. Rádi pomůžeme zákazníkům a návrhem interiéru, ale také poradíme architektům se speciálními produkty nebo technickými řešeními. Zkušený tým odborníků vám poradí a společně vyberete ten správný design a materiál. Vytváříme řešení šitá na míru. Atypické prostory pro nás také nejsou problém, díky úspěšným referencím a předchozím zkušenostem si s nimi také dokážeme poradit. Prostory zaměříme a vybereme nejvhodnější řešení. Nechte realizaci v našich rukou a s výsledkem budete jistě spokojeni. V příjemném prostředí našeho showroomu vyberete přesně to, co dodá vašemu interiéru tu správnou atmosféru.

 

main-img

APLIKACE TAPET

Vždy je lepší ponechat aplikaci tapety odborníkům,  kteří pro svojí práci používají profesionální lepidla a speciální nístroje. 

Pokud chcete tapetu nalepit sami, poradíme vám, jak to udělat. Doporučíme lepidlo, které je vhodné pro danou tapetu a povrch, zkonzultujeme s vámi kvalitu podkladu. Ten by měl být hladký, aby se na něj tapeta dobře přilepila a nekopírovala případné nerovnosti povrchu. Nejlépe tyto podmínky splňuje sádrová stěrka nebo vytmelený a zbroušený sádrokarton.

main-img

ŠITÍ, MONTÁŽ A DEKOROVÁNÍ

Naše designové produkty vyžadují profesionální řešení pro každý vyjímečný projekt. Zajistíme kompletní instalaci závěsných systémů - kolejnic, garnýží, stinících systémů, mezi které patří plisé, žaluzie, japonské stěny a římské rolety, které vám můžeme dodat z vybrané látky z katalogů. Vše zaměříme a objednáme podle schválených rozměrů. Přizpůsobíme textilie na míru, stejně jako doplňky a ozdobné polštáře.

Interiér Vám tak doladíme do posledního detailu.

 

Kontaktný formulár

x