arrow-bottom

STINÍCÍ SYSTÉMY

Systémy rakouské společnosti LEHA se vyrábějí na zakázku s milimetrovou přesností pro každý projekt. Proto je samozřejmostí naše zaměření prostoru a návrh nejvhodnějšího řešení. Tradice výroby těchto špičkových produktů je od roku 1964. Ze závěsných systémů vám dodáme hliníkové kolejnice, závěsné tyče a garnýže. Ze stinících systémů zajistíme šití a montáž římských rolet a montáž dalších katalogových výrobků jako jsou plisé, rolety, vertikální žalizie nebo japonské stěny. Téměř všechny jsou k dispozici nejen v mechanickém ovládání, ale také s možností elektrického pohonu a začlenění do inteligentního systému smarthome.

main-img

ŘÍMSKÉ ROLETY

Římská roleta zajišťuje stylovou atmosféru a vytváří nezaměnitelný pocit domova. Je například vhodná do prostoru kde není dostatek místa pro záclonu nebo by záclona zabrala mnoho místa. Manipulace s římskou roletou je jednoduchá a může být zajištěná řetízkem, madlem nebo dálkovým ovládáním se zabudovaným elektrickým pohonem.

Existuje mnoho tkanin, ze kterých si můžete vybrat v našem širokém portfoliu, strukturované nebo se zajímavým vzorem, s funkcí zatemnění nebo bez ní, polyester pro jeho praktičnost a údržbu nebo přírodní tkaniny. K dispozici je výběr z několika typů šití a tedy i přizpůsobení designu.

main-img

PLISÉ / DUETTE

Tyto systémy mohou být namontovány v zasklívací liště, na okenním rámu nebo před oknem. Na výběr je sedm různých barev profilů, kovová rukojeť je sladěná s profilem. Systém si také dokáže poradit se šikmým oknem nebo oknem ve tvaru trojúhelníku a lichoběžníku. Je také vhodný pro stínění střešních oken. K dispozici je řada vysoce kvalitních tkanin od průhledných, poloprůhledných až po zcela zatemňující.

Hlavním rozdílem mezi těmito dvěma produkty je, že pro Duette jsou vodící šňůry skryty mezi naskládanými látkami. S touto speciální strukturou a vzduchovou komorou mezi pruhy látky šetří náklady. Díky své izolační schopnosti snižuje tepelné ztráty.

main-img

ROLETY, VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE, PANELOVÉ JAPONSKÉ STĚNY

Roleta je oblíbená pro své jasné linie, jednoduchý design a snadnou obsluhu, zejména v technických interiérech. Je ovládaná mechanickým řetízkem, prostřednictvím ručního madla nebo dálkovým ovládáním či aplikací pro elektrický pohon. Optimálně se přizpůsobí každé situaci v místnosti.

Vertikální žaluzie svou siluetou dokáží zvýraznit vertikální prostor. Poskytují maximální ochranu před sluncem a teplem při zachování výhledu do exteriéru a rozptýlené světlo vytváří příjemné osvětlení v místnosti. Jsou vhodné nejen pro standartní okna, ale také pro šikmé a horizontální nebo vertikální obloukově ohýbané. Na výběr je asi 3560 vzorů a je možný i individuální motiv.

Japonské stěny si vás podmaní svými velkoplošnými panely, které lze přizpůsobit přesně podle vašich představ. Je možné je libovolně posouvat do stran a vrstvit za sebou. Výsledkem je variabilní hra světla a stínu. Každá zakázka je v individuálních velikostech šitá na míru, na výběr je 240 různých látek. Upevnění na elegantní profilový systém je pomocí suchého zipu, což zajišťuje snadmnou demontáž a údržbu. Umístit jej můžete na stěnu nebo strop. 

 

Kontaktný formulár

x