TAPETY

Moderní tapety mají kromě zútulnění interiéru mnoho předností, zejména díky svým užitným vlastnostem. Překryjí drobné praskliny, nerovnosti povrchu, mnohé z nich jsou stálobarevné odolné proti poškrábání a nárazu a omyvatelné. Zobrazují širokou škálu témat a vzorů, od klasických s ornamenty až po moderní, geometrické, přírodní motivy, imitace stěrek, betonu, kamenného obkladu nebo textilních struktur. Atraktivita tapet je podporována také díky spolupráci producentů tapet s designovými značkami - MOOOI, Armani, Roberto Cavalli, Missoni a Blumarine. Vliesový podklad moderních tapet usnadňuje aplikaci i odstranění a tím podporuje experimentování. Můžete si vybrat z různých typů a materiálů:

VINYLOVÉ TAPETY jsou oblíbené především z praktické stránky díky své povrchové úpravě, jsou odolnější vůči otěru a čistitelné. Obvykle jsou plastičtější a dostupné v nekonečných vzorech a barevných variantách.

VLIESOVÉ TAPETY jsou vyrobeny z netkaných textilií. Navíc jsou prodyšné.

TEXTILNÍ TAPETY jsou populární díky své měkkosti, zútulní a zpříjemní vám pobyt v interiéru. Vyrobeny jsou z tkaných textílií, nejluxusnější tapety jsou vyrobeny z hedvábí a lnu.

TAPETY Z PŘÍRODNÍCH MATERIÁLŮ jsou vhodné pro náročnější klienty v méně vytížených prostorách. Mezi přírodní materiály, ze kterých jsou tato téměř umělecká díla vyrobena, patří například jutová, rafiová, papyrusová nebo ratanová vlákna, slídové oblázky, listy leknínu, mušle capiz, kůra stromu bakbak, kokosová kůra, korek nebo dřevěná dýha.

AKUSTICKÉ TAPETY vylepšují akustiku v místnosti. Lépe absorbují zvuk, takže se netvoří ozvěna. Jsou vhodné do kanceláří, avšak zajímavé designy a exkluzivní materiály si najdou svého zákazníka i v prostorách bytu.

PROJEKTOVÉ TAPETY jsou vinylové tapety s vyšší gramáží, které zajišťují nejvyšší odolnost stěn a s jejich větší šířkou eliminují počet spojů na stěně. Jsou vhodné do více zatížených prostor, proto jsou ideální volbou pro administrativní projekty, pro chodby obytných budov nebo hotelů.

DĚTSKÉ TAPETY jsou většinou v designu pro nejmenší v příjemných pastelových barvách, zpravidla vyrobené z papíru. 

OBRAZOVÉ TAPETY jsou stále populárnějším typem tapet. Vzor se na nich neopakuje, je to druh obrazu přes celou stěnu. Jsou dostupné v široké škále materiálů: vlies, přírodní materiály, vinyl.

V našem portfoliu máme trendové tapety značek: ARTE, OMEXCO, HOOKEDONWALLS, COORDONNÉ, NOBILIS, EMILIANA PARATI, JANNELLI & VOLPI, SIRPI a v licensi od Roberta Cavalliho, Armani/Casa, Missoni a  další.

emiliana-vettori-cerna
cordonne
cavalli-kreslici-platno-1
sirpi
armani-kreslici-platno-1

Kontaktný formulár

x