arrow-bottom

ZÁCLONY

Záclony zútulní každý interiér, klasický i moderní. Dávají mu měkkost, poskytují určité soukromí, ale zároveň zajistí dostatek světla do interiéru. Nejčastěji se používají záclony typu voál nebo strukturované záclony. V naší nabídce najdete záclony klasických vzorů. Všechny typy máme v široké barevné škále. Dělíme je podle několika kritérií - typu materiálu, propustnosti světla nebo speciálních vlastností. Podle složení materiálu také zjistíme i jeho údržbu..

main-img

MATERIÁLY

V našem sortimentu záclon najdete různé typy. Polyester je oblíbený pro snadnou údržbu, nenáročné praní nebo žehlení. Luxusnější přírodní materiály, jako jsou hedvábné záclony, jsou vybrány pro svou jemnost, lněné záclony zase pro jejich typicky jemnou krčivost. Kompromisem mezi přírodním materiálem a dobrou údržbou je směs těchto přírodních materiálů s polyesterem.

main-img

PROPUSTNOST

Výběrem vhodné propustnosti záclony dosáhneme toho, co interiér vyžaduje. Pokud chceme interiér co nejvíce prosvětlit nebo propojit s krásným výhledem do exteriéru, doporučujeme vybrat co nejjemnější strukturu a nejsvětlejší odstín, tím se prostor krásně rozjasní. Pokud chceme záclonou prostor oddělit od vnějšího světa, můžeme zvolit záclonu hustší až poloprůhlednou. V současné době se těší rostoucí popularitě. Pro mnoho klientů je to dobrá volba, pokud nechtějí v interiéru použít závěs. Poloprůhledná záclona v široké škále barev, struktur a vzorů závěs nahradí a prostor krásně doplní.

main-img

SPECIÁLNÍ VLASTNOSTI

Speciální vlastností vybraných záclon je nehořlavá FR úprava. Tyto záclony jsou vhodné zejména pro projekty hotelů a apartmánů, které vyžadují takové vlastnosti textilu.

Kontaktný formulár

x