arrow-bottom

ZÁVĚSNÉ SYSTÉMY

Systémy rakouské společnosti LEHA se vyrábějí na zakázku s milimetrovou přesností pro každý projekt. Proto je samozřejmostí naše zaměření prostoru a návrh nejvhodnějšího řešení. Tradice výroby těchto špičkových produktů je od roku 1964. Ze závěsných systémů vám dodáme hliníkové kolejnice, závěsné tyče a garnýže. Ze stinících systémů zajistíme šití a montáž římských rolet a montáž dalších katalogových výrobků jako jsou plisé, rolety, vertikální žaluzie nebo japonské stěny. Téměř všechny jsou k dispozici nejen v mechanickém ovládání, ale také s možností elektrického pohonu a začlenění do inteligentního systému smarthome.

main-img

HLINÍKOVÉ PROFILY

Tyto kolejnicové systémy pro záclony a závěsy jsou v místnosti téměř neviditelné. Profily jsou vyrobeny z lehkého hliníku, díky své ohebnosti jsou schopny přispůsobit se libovolnému tvaru prostoru. Představují elegantní řešení, jako je klasický závěsný profil v obytném interiéru, ale mohou také sloužit k rozdělení prostoru, například ve stále populárnějších administrativních prostorách open-office. S těžším sametem a zatemňovacími látkami také není problém, díky stabilitě těchto profilů ve srovnání s konkurenčními plasty.

Nabízí různé způsoby ovládání - manuální, mechanickým posunem pomocí šňůrky nebo řetízku, ale k dipozici je také pohon na elektromotor pomocí dálkového ovládání nebo aplikace s připojením k inteligentní domácnosti.

main-img

ZÁVĚSOVÉ TYČE INTERSTIL

Závěsné prvky Interstil přinášejí vysokou kvalitu a design, různé materiály a provedení, funkčnost s precizními detaily. Na výběr jsou klasické kulaté tyče pro kroužky nebo moderní profily s drážkou a běžci. Minimalistické tvary a barvy nechají závěs vyniknout, designově výrazné odstíny umí být dominantou prostoru. Jsou také ideální pro stále populárnější vlnité závěsy.

K dispozici je velký výběr různých prvedení a zakončení, nabízí vysoce kvalitní materiály, jako je nerezová ocel, mosaz, železo, hliník nebo dřevo. Existují různé průměry tyčí, které si můžete vybrat od 8 mm až do 35 mm. Samozřejmostí je individuální ohýbání, nosníky jsou tvarově krásné bez viditelného uchycení.

main-img

GARNÝŽE

Právě s těmito profily začala Leha svou existenci a výrobu, dodnes patří mezi jejich špičkové produkty. Jedná se o nejpřirozenější řešení pro prostory se širokým rozsahem využití v moderních i klasických interiérech.

Na výběr je z několika druhů materiálů, zajímavostí jsou garnýže z dřvěných masivů, vhodné i pro horské chaty. Zpracování těchto krásných a ušlechtilých dřevin je do posledního detáilu. 

Kontaktný formulár

x