arrow-bottom

ZÁVĚSY

Z designových textílií vhodných pro závěsy je v našich showroomech na výběr ze široké škály materiálů (len, viskóza, bavlna nebo polyester) a vzorů (květinové, geometrické, abstraktní, zvířecí nebo strukturované). V našem portfoliu máme také speciální textílie pro konkrétní projekty - nehořlavé, akustické a antibakteriální. K dispozici je výběr funkčního závěsu pro zatažení nebo pouze ozdobné závěsy po stranách okna pro doladění celkového vzhledu interiéru. Samozřejmostí je dodávka na klíč s instalací závěsných systémů.

main-img

DEKORAČNÍ ZÁVĚSY

Dekorační závěsy mohou podtrhnout interiér nebo jej mohou oživit. Můžeme je doplnit polštáři ve stejném dekoru. Dobrý výběr materiálu může učinit prostor exkluzivním a vzdušným.

Dekorační závěsy si najdou své místo v klasických i moderních interiérech.

main-img

ZATEMŇUJÍCÍ ZÁVĚSY

Často volíme tyto závěsy do interiéru, zejména v ložnici, také pro jejich funkčnost, aby se zabránilo pronikání světla. Známe dva typy zatemňovacích závěsů, a to dimoutové a blackoutové. Rozdíl mezi nimi je minimální. Blackoutový závěs je z rubové strany pogumovaný a stínění je stoprocentní, proto je vhodný pro prostory, kde je podmínkou úplné zatemnění prostoru. Dimout je uvnitř protkaný černou látkou, která zabraňuje prostupu světla do interiéru a ve srovnání s blackoutovým je více splývavý.

Můžete je také použít v ložnici, ale také například v prostoru domácího kina.

main-img

ZÁVĚSY SE SPECIÁLNÍMI VLASTNOSTMI

Akustika a nehořlavost jsou stále častějším požadavkem pro různé projekty. Nehořlavé závěsy jsou pro hotely povinností, zlepšení akustiky je běžným řešením pro kancelářské prostory. 

Textílie s akustickým certifikátem mohou absorvovat zvuk a zlepšit akustický výraz, ale také zatemnit nebo dodat interiéru měkkost.

Kontaktný formulár

x